Linki

b    a    n    e    r    y
Grupa bez dech
Więcej banerów..

Książki, muzyka, film...
Ciekawe forum poświęcone w głównej mierze dyskusjom o książkach. W środku m.in. takie działy jak: "Książka warta grzechu", "Księgarnie", "Piszemy własną książkę", "Ulubiony autor".
www.forum.edu.plEldalairie
Strona zawiera zbiór poezji - Anny Adamczyk 'Nifrodel' i Katarzyny Wojdak 'Avari' - inspirowanej twórczością J.R.R Tolkiena.
www.tolkien.com.pl/eldalairieSebastian Kurpierz
Prywatna strona Sebastiana Kurpierza. Wiersze, mandale, rozwoj duchowy, medytacje, nurkowanie, relaksacja, Tarot.
www.inet.net.pl/~sebastianUlice Aniołów
Serwis jest zbiorem, podzielonych na sześć tomów, wierszy autora. "Przewertowałem to, co leżało w moich szufladach i zamiast wyrzucić, tak jak wyrzuca się z siebie w pewnym stopniu swoją przeszłość, uznałem że warto to gdzieś zamieścić... utrwalić...pokazać...obnażyć tą sferę swojego życia którą zawsze ukrywałem przed światem, zwłaszcza przed najbliższymi..."
www.angels.join.plKai Fist
Strona jest poświęcona przede wszystkim zagadnieniom związanym z literaturą i sztuką. Znajdziesz więc nieco wierszy i troszkę opowiadań. Zebrana została twórczość osób, które na to po prostu zasługują. Dostępna jest też skromna Galeria, oraz wybrane haiku Mistrzów.
www.kai.marzyciel.plMarcin Wieczorek
Prywatna strona Marcina Wieczorka. Wiersze, aforyzmy, opowiadania, muzyka.
www.marcinwieczorek.prv.plHalina Budniak :: Wiersze
Poezja Haliny Budniak. Na stronie m.in. wiersze autorki, rozmowy o wierszach toczone na łamach internetowej grupy dyskusyjnej pl.hum.poezja, teksty poetów znanych i lubianych, Myśli Seneki.
www.budniak.grupaphp.comStrona Homera
Strona Homera - informacje m.in. na tematy: Radiohead, zdjęcia Roberta Doisneau, Antoine de Saint-Exupery, Philip Dick, Aldous Huxley, Erich Fromm, Jerome Saliger, Thomas Merton, William Blake, Thomas Eliot, Edward Stachura, Rafał Wojaczek, Marcin świetlicki, filmy Jima Jarmuscha, Before Sunrise..
www.republika.pl/homer_mJest-Lirycznie
"Jest-Lirycznie" to ludzie, którzy je tworzą. A tworzy je każdy, kto zechce się tu zarejestrować i publikować swoje wiersze, opowiadania, felietony, albo prace graficzne. Jeśli natomiast pytasz, czym jest ta strona - jest serwisem internetowym, który umożliwia ludziom o twórczych, literackich aspiracjach - zaistnienie w Sieci, wzajemne poznanie się i co u nas dość ważne - szlifowanie swojego warsztatu.
www.jest-lirycznie.art.pl


Katalog stron  |  katalog stron internetowych www  |  Katalog Stron  |  Katalog Stron Dobre Strony

Tag Heuer  Watches of all brands can be searched for here.
Modeling Career - How To Become A Model  Learn how to become a model, how to get modeling jobs and the truth about modeling schools
#1 Free Link Exchange Directory On The Web - Link Market  Have you ever tried to exchange links, swap links, or trade links? Was it hard? Use link market instead; - it is easy to use, free and very smart. It will save you hours of work.Internetowy katalog stron internetowych
^ do góry   
Strona istnieje od czerwca 2002 r. © Copyright Zespół 2002-2006.
Teksty są własnością autorów. Kopiowanie wyłącznie za zgodą autorów.
south beach Depresja