Index pl.hum.poezja - Ankiety

Anna pa,pa Mieszanie netu z realem nie jest zbyt zdrowe dla prawidłowego funkcjonowania grupy (szczególnie) - poetyckiej. Bezpośrednie kontakty były źródłem większości niesnasek (plot, plot i jeszcze raz plot), a także wymuszały mało obiektywne komentarze pod wierszami 'kolegów z reala'.
Asasello P.h.p. jest dla mnie przygodą towarzyską.
elka-one Poezja jest dla mnie sposobem komunikowania się z ludźmi, możliwością mówienia o swoich uczuciach i przeżyciach, o których nie umiem mówić na co dzień.
ellu bi-s Moje wysłanie wierszy na listę miało stosunkowo mało wspólnego z poezją a bardzo wiele z najprawdziwszą w świecie magią.
Elmo Zarozumiała, wszystko wiedząca grupa, rozmijało się to z moim wyobrażeniem o sobie samym. Stosunek do grupy uległ zmianie pod wpływem samokontroli, pokory i chęci uczenia się od lepszych.
gomorrha Jak wszyscy wiemy, media papierowe nie nadają się do rozpoczęcia przygody z wierszem - można ją tam co najwyżej konsumować. To, co najistotniejsze dla wierszopisa, który chce pisać coraz sprawniej, coraz ciekawiej, to natychmiastowy niemal oddźwięk publiczności - tu [na p.h.p.] stojący nierzadko na wysokim poziomie intelektualnym i estetycznym.
Halina Budniak Grupa jest dla mnie bardzo ważna. Jest to jedyne miejsce, które skupia ludzi zainteresowanych rozwojem własnej twórczości i interesujących się tymi samymi zagadnieniami. To dłoń podana w najbardziej potrzebnym momencie.
Joanna Niektóre wypowiedzi uświadomiły mi, że publikujący tu ludzie często nie dysponują podstawową wiedzą na temat klasyki literatury, a czują się kompetentni do wydawania miarodajnych (w swoim mniemaniu) ocen.
Kano Piszę, bo pisanie jest pewną oazą wrażliwości. Sposobem, prawda że efemerycznym, na uchwycenie piękna.
Magdalena P.h.p. jest dla mnie grupą przyjaciół. Ważna jest wzajemna tolerancja, która nie równa się lizusostwu. To, że mogę liczyć na szczere opinie, choćby i niesympatyczne. I to, że jak się wygłupię, mam szansę się zrehabilitować.
Mariusz Kruk Poezja jest dla mnie "działalnością uboczną", jestem raczej muzykantem. Grywam na kilku instrumentach. Myślę, że właśnie z tego powodu jestem bardzo wyczulony na potknięcia rytmiczne (chociaż sam je robię). A piszę, bo siedzi we mnie coś, co chce wyjść.
Polonika Php to rozrywka. Zabawa. Okazja do spotkania ludzi. I tak wszystko nabiera innego wymiaru przy spotkaniu rzeczywistym.
sal Mam hedonistyczne podejście do p.h.p. - sprawia mi przyjemność czytanie wierszy i komentarzy. Sama rzadko coś komentuję, chyba że coś mnie wyjątkowo poruszy. Ale cenię, kiedy ktoś komentuje konstruktywnie i analitycznie.
seahorse Mimo przykrych incydentów w dalszym ciągu wyczuwa się na p.h.p. niegasnącego ducha sympatii, której dość trudno doszukać się na innych grupach.
Tawez Aktualnie, z perspektywy czasu, (może trochę krzywdząco) oceniam grupę jako miejsce do wynurzeń dla niedowartościowanych ludzi, którzy oczekują na słowa uznania za swoje wypociny, nic w zamian nie dając.
weronika W szkole były jakieś konkursy i nagrody. Ale to mnie zwykle onieśmielało. Później było mi wszystko jedno i wysłałam wiersze pod adres z internetu. Na drodze konkursu poetyckiego dostałam się na warsztaty literackie w Berlinie organizowane przez WIR. To było spore doświadczenie, poznałam kilku świetnych młodych niemieckich pisarzy.
wilczysko Ważne są - jak zwykle - dobre teksty. Ale ważni są również ludzie, którzy je piszą. P.h.p. jest miejscem, w którym można się o tym przekonać.
yoss Php jest miejscem jeszcze prawdziwym, oby tak zostało.
^ do góry   
Strona istnieje od czerwca 2002 r. © Copyright Zespół 2002-2006.
Teksty są własnością autorów. Kopiowanie wyłącznie za zgodą autorów.
south beach Depresja